Lalka Barbie to jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie. O jej posiadaniu marzy prawie każda dziewczynka. Jej mocno ugruntowana pozycja na rynku sprawiła, że lalka ta stała się symbolem współczesnej kultury. Zabawa z Barbie zwiększa kreatywność i rozwija wyobraźnię. To doskonały prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdej dziewczynki.

Różnorodność modeli lalek

Pierwsza lalka Barbie powstała w 1958 roku. Nic więc dziwnego, że od tamtego czasu jej wygląd nieco się zmienił. Obecnie lalki te sprzedawane są w wielu różnych wersjach. Półki sklepowe uginają się od setek różnorodnych modeli tej bestselerowej zabawki. Wśród nich wersje klasyczne naśladujące oryginalne lalki oraz edycje specjalne, które nie idealizują wyglądu kobiety. W sprzedaży znajdziesz więc lalki Barbie m.in. o nieco bardziej zaokrąglonej figurze i różnej karnacji. Producenci pragną, aby każda dziewczynka mogła znaleźć odpowiedni model lalki dla siebie. Syrenki, księżniczki, Barbie policjantka, czy weterynarz. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele.

Dlaczego dziewczynki tak chętnie bawią się lalką Barbie?

Lalka ta jest odzwierciedleniem dorosłej kobiety. Dodatkowo jej wygląd można dowolnie zmieniać. Powoduje to, że zabawa nią nigdy się nie nudzi. Wystarczy drobna metamorfoza przy pomocy ubranek lub akcesoriów i już dziewczynka zyskuje zupełnie nowa postać. Taka zabawa pomaga rozwijać wyobraźnię dziecka! Lalki, ubrania i różne akcesoria można kupić w zestawie lub osobno. Wybór jest naprawdę szeroki.

Bogata oferta dodatków i akcesoriów

Lalka Barbie bez względu na to, czy zakupiona solo, czy też w zestawie została wyposażona w szeroką gamę akcesoriów, czyniących zabawę niezwykle atrakcyjną. Producenci wpadli na pomysł, aby sprzedawać lalki w zestawach, które dotyczą różnych zajęć lub aktywności. W zestawach tych znajdują się nie tylko odpowiednie ubrania, ale również i konkretne akcesoria. Zestawy Barbie pozwalają dzieciom na zabawę w dorosłość. Za sprawą bogatej oferty akcesoriów do zabawek m.in. domków, mebli, pojazdów itp. dzieci mogą dość realistycznie w trakcie zabawy odtwarzać prawdziwe życie!